06-468 439 47 info@thecollective.si

De mensen van THE COLLECTIVE

Wat voor mensen zijn wij en wat voor mensen zoeken wij: Onze kernwaarden zijn: gericht op gezamenlijk resultaat, open en transparant, best for project,  mens en model centraal. Bekijk ook onze Missie en Visie. Wij willen elkaar versterken door uitwisseling van kennis, met elkaar sparren, elkaar coachen in vakspecifieke kennis, waardoor we met plezier elke dag ons werk doen. Wij hechten waarde aan de mens en willen ons blijven ontwikkelen op zowel vakgebied als op menselijk vlak.

Peter Dubbelman

Manager Operations peter.dubbelman@thecollective.si
06 – 450 232 43

Peter Dubbelman

Manager Operations peter.dubbelman@thecollective.si
06 – 450 232 43

Jan de Liefde

Manager Design
jan.de.liefde@thecollective.si
06 – 468 439 47

Jan de Liefde 

Manager Design
jan.de.liefde@thecollective.si
06 – 468 439 47

Jo NijseN

Consultant
jo.nijsen@thecollective.si
06 – 829 615 00

Jo Nijsen

Consultant
jo.nijsen@thecollective.si
06 – 829 615 00

Bas van der Leeuw

Systeemarchitect / CSEP
bas.van.der.leeuw@thecollective.si
06-124 652 02

Bas van der Leeuw

Systeemarchitect / CSEP
bas.van.der.leeuw@thecollective.si
06-124 652 02

Anja de Boer

Office Manager
anja.de.boer@thecollective.si
06-233 496 05

Anja de Boer

Office Manager
anja.de.boer@thecollective.si
06-233 496 05

Carianne Schrijvers

Consultant
carianne.schrijvers@thecollective.si
06-303 281 21

Carianne Schrijvers

Consultant
carianne.schrijvers@thecollective.si
06-303 281 21

Marcus Augustin

Consultant
marcus.augustin@thecollective.si
06-552 142 65

Marcus Augustin

Consultant
marcus.augustin@thecollective.si
06-552 142 65

Ralf Kommers

Consultant
ralf.kommers@thecollective.si
06 – 547 242 38

Ralf Kommers

Consultant
ralf.kommers@thecollective.si
06 – 547 242 38

Stas Dolman

Modelleur
stas.dolman@thecollective.si
06 – 465 667 98

Stas Dolman

Modelleur
stas.dolman@thecollective.si
06 – 465 667 98

Eric Karel

Testmanager
eric.karel@thecollective.si
06 – 295 448 95

Eric Karel

Testmanager
eric.karel@thecollective.si
06 – 295 448 95

VIND ONS

Ons kantoor staat op 4 minuten lopen van station Barendrecht.

Adres

Zuideinde 49
2991LJ Barendrecht

NEEM CONTACT OP

Jan de Liefde: Manager Design jan.de.liefde@thecollective.si
06 – 468 439 47

Peter Dubbelman: Manager Operations
peter.dubbelman@thecollective.si
06 – 450 232 43